Elektroninės knygų skaityklės

 1. Populiariausios skaitykles Lietuvoje - Kindle ir Pocketbook. Kindle palaiko tik savo formata - MOBI, jei nori skaityti EPUB formata, reikes konvertuoti. Vien del formatu palaikymo rinkausi Pocketbook, tiesiog ikeli faila i skaitykle ir skaitai. Jei pirksi, svarbu kad butu touchscreen (kitokiu dabar gal net nera), ir ekrano apsvietimas (del ekstra atveju, kai bus tamsiau ir neturesi lempos). Kitos imantrios funkcijos tiesiog ispucia kaina. Del lietuvisku knygu, torentai arba nemokamu knygu puslapiai. Del mokamu nezinau, neiskojau, bet turetu buti nemazai, ir turetu vis daugeti, nes visgi rinka nemaza, ir tai pelningiau nei pardavineti popierines. Jei skaitai angliskai, tai pasirinkimas neribotas, tiek nemokamu, tiek mokamu.

 2. Taip tiesiogiai įkelti į kindle negali, bet su programa "Calibre" gali įkelti ką nori, netgi bandžiau dbz manga, tai labai maloniai skaitėsi.

 3. Nzn as turiu senesne be touchscreen, tai labai patogiai mygtukai sonuose vartymui, tai problemos tame nematyciau.

 4. Taip Kindle turi amazon ir audible integracijas, bet neprivaloma visai jomis naudotis, galima pilnai viską piratinti be jokių problemų.

 5. Jei nesi knygų kolekcionierius, o skaitovas, tuomet e.skaityklė logiškiau atrodo. Nežinau naujausių madų, pats turiu senutę Pocketbook Touch 622 skaityklę, ir man to pilnai užtenka. Jei ketini skaityti vakarais, rinkis su apšvietimu. Jei neketini naudoti kaip kokios piešyklės/sąsiuvinio, tuomet gal neverta švaistyti pinigų ant didelio, spalvoto ir super greitai atsinaujinančio ekrano. Pasitikrink kokius formatus ji palaiko ir kokius ketini naudoti, tas pats su programėlėmis. Ir ar palaiko bluetooth (jei ketini naudoti).

 6. Turiu seną sony readerį pirktą nenaują prieš daug metų. Kol kas veikia. Labai daug neskaitau. Lietuviškų knygų labai didelio pasirinkimo nėra, angliškų normaliai. Nežinau kodėl, bet gal dėl kokių nors koduotės nesutapimų man yra buvę, kad lietuviškose knygose (kaikuriose) nerodydavo kaikurių lietuviškų raidžių. Ne visų, bet tam tikrų. Tai tokių knygų jau neskaičiau, o šiaip tas eink ekranas, tai gėris. Baterija kaip senam daiktui irgi dar laiko pusė velnio. Tokia patirtis.

 7. Aš šiuo metu turiu Kobo Clara HD skaityklę ir man tikrai ji patinka. Jei nenori pirkti knygų, "Libgen" galima rasti beveik kiekvieną anglišką knygą EPUB formatu, ten yra keletą ir lietuviškų, bet daugumą lietuviškų el. knygų reikėtų pirkti per

 8. Turiu pocketbook 5. Skaitau knygas angliskai ir dauguma ju nusipiratinu (suprantu kad blogai darau). Tokiu budu turiu prieinamuma prie beveik viso pasaulio knygu per kelias minutes.

 9. Priklauso, ar nori piratuot ar ne, bet kadangi lietuvis, tai darau prielaidą, kad taip, tai yra didelis knygų repository z-lib.org, kuriame pilna ir Lietuviškų ir Angliškų knygų. Jei nenori - knygos.lt pardavinėja irgi elektronines versijas.

 10. Turiu kindle. Jau antra nusipirkes. Nes pirmaji kelionej sulauziau po 2metu naudojimo. Mano atveju tikrai verta. Gali visada prie saves turet. Tad jei reikia kur nors 15min laukti, ta laika isnaudoju skaitymui. Gal vien del to padidejo per metus perskaitomu knygu kiekis. Del paciu knygu... Linkomanijoj yra atskira sritis knygoms tiek lietuviu tiek anglu kalba. Kartais ten gali rasti knygu, kuriu niekaip neisigysi kitur net popieriniu, pvz. .,.'simuliacija ir simuliakrai'. tai nelegalu, bet nubaustu dar nera. Taipogi turint kindle verta parsisiust calibre programa, kad galetai konvertuoti visus formatus i tai ka naudoja kindle. Su pirmaisiais kindle apsimokedavo ir pdf konvertuot, nes kazkaip sunkiai skaitydavosi, bet su paperwhite 6 man pdf lengviau skaitosi, nei konvertuoti i modi.

 11. Knygas elektronines skaitau anglų kalba, tad negaliu daug pasakyti dėl knygų lietuvių kalba. Bet nebus labai didelis pasirinkimas playginus su anglų kalba. Kainos irgi pakankamai didelės, dažnai kainuoja tiek kiek popierinė knyga.

 12. turiu kindle kažkokį senesnį, bet tbh tokiam dalykui tik ekrano ir reikia. rekomenduoju, nes nereikia prikišt lentynų knygom, kurias perskaitysi vieną ar du kartus ir dar 99% knygų gali gaut nemokamai, aišku ne visai legalu, bet

 13. El. knygų svetainių tikrai yra, jei pamenu teisingai knygos.lt turi daug jų, tačiau yra ir svetainės su nemokamom knygom, pora Facebook grupių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may have missed